Спорт 1 вересня, 2007, 16:41 265
Переможець Ліги чемпіонів виграв у володаря Кубка УЄФА з рахунком 3:1.

"Мілан" - володар Суперкубка Європи
Італійський "Мілан" - володар Суперкубка Європи 2007 року!
У Монако в ніч на 1 вересня визначився володар Суперкубка Європи. Ним став діючий переможець Ліги чемпіонів італійський "Мілан", який з рахунком 3:1 переграв володаря Кубка УЄФА іспанську "Севілью".

Матч був присвячений пам'яті захисника іспанського клубу Антоніо Пуерти, який помер від серцевого нападу.

У першому таймі іспанська команда мала перевагу, і на 13-й хвилині відкрила рахунок. Після навісу з кутового у виконанні Дуди форвард "Севільї" Ренато підкараулив рикошет від Массимо Оддо, і відправив м’яч у ворота "Мілана".

До цього команди обмінялися небезпечними моментами: Ренато не зумів з вигідної позиції влучити у ворота, а лідер "Мілана" Кака влучив в штангу.

На 25-й хвилині в андалузської команди був ще один гольовий момент, але після удару все того ж Ренато м'яч з порожніх воріт вибив Алессандро Неста. До закінчення першої половини зустрічі рахунок більше не змінився.

У перші 15 хвилин другого тайму італійці не тільки зрівняли рахунок, але і вийшли вперед. Спочатку Філіппо Індзагі замкнув навісну передачу Дженнаро Гаттузо, а потім Марек Янкуловськи з льоту вразив ворота іспанців після довгого пасу Андреа Пірло.

Остаточний рахунок в кінці зустрічі встановив Кака. Бразилець не зумів реалізувати пенальті, який відбив Андреас Палоп, але саме Кака був першим на добиванні і головою переправив м'яч в сітку.

Для "Мілана" перемога в Суперкубку стала п'ятою в історії клубу.