"Мілан" вийшов на друге місце в чемпіонаті Італії (відео)

Ібрагімович знову приніс перемогу "Мілану"© AFP
Спорт 26 жовтня, 2010, 09:57 1213 1
"Мілан" здобув перемогу у виїзному матчі з "Наполі" у восьмому турі чемпіонату Італії.

"Мілан" вийшов на друге місце у турнірній таблиці італійської Серії А. Сталося це після перемоги "россонері" над "Наполі" у 8-му турі чемпіонату Італії. Зустріч в Неаполі завершилася з рахунком 1:2.

Гості відкрили рахунок у першому таймі. На 22-й хвилині Оддо з правого флангу викотив м'яч у центр штрафного майданчика під удар Робіньо, і бразилець в один дотик поклав футбольний снаряд у дальній кут.

Весь другий тайм господарі грали у меншості, оскільки Пацієнца за сім хвилин (38, 45 хвилини) встиг отримати два "гірчичника" і побачив перед собою червоне світло.

"Мілан" реалізував чисельну перевагу на 72-й хвилині - Ібрагімович головою замкнув подачу з правого флангу у виконанні Оддо.

Проте вже через шість хвилин "Наполі" один гол відквитав. Лавессі у штрафному боровся з Папастатопулосом, впав, але не став валятися на газоні, а тут же піднявся на ноги і з лінії воротарського зумів перекинути Абб'яті.

Втім, на більше команду з Неаполя не вистачило, і матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь "Мілана", для якого це четверта поспіль перемога у Серії А. Мілан відстає від "Лаціо" на два очки і випереджає групу команд на два очки. "Наполі" ж залишився на шостому місці.