Мілан - Ювентус - 0:1. Індзагі отримав урок від Старої синьйори

21:45 Мілан - Ювентус / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-трансляція матчу третього туру італійської Серії А між "Міланом" та "Ювентусом".

12. Джовінко

23:45   а у неділю запрошуємо на суперматч англійської Прем'єр-ліги МАНЧЕСТЕР СІТІ - ЧЕЛСІ
23:45   на цьому завершуємо нашу трансляцію
23:45   а у Піпппо Індзагі непочатий край роботи!
23:45   Массіміліано Аллегрі по ділу переміг свою колишню команду
23:45   Стара синьйора набрала 9 очок, а "Мілан" залишається з 6-ма
90+4'   фінальний свисток Ніколи Ріццолі сповіщає про перемогу Ювентусу
90+3'   масована атака міланців закінчилася фолом Паццині в атаці
90+2'   штрафний для Мілану. Але де Йонг подав поганенько
90'   три хвилини компенсував арбітр
87'   трюк співвітчизника повторив Менез. Йому хоч захисник і заважав, але Жеремі пенальті малював
86'   сам впав Погба у штрафному господарів. Арбітр показує Полю підійматися
86'   схоже буде п'ята поспіль поразка Мілану від Юве
85'    Ο Саллі Мунтарі - за удар по ногам Маркізіо
83'   третього форварда кидає в бій Індзагі. Замість Хонди вийшов Паццині
82'   останню заміну провів Аллегрі. Ромуло замість Ліхтштайнера. Бразилець з італійським паспортом дебютує за Ювентус
81'   непогану контртатаку провели гості. Погба прострілив на Відаля, проте удар чилійця блокує Рамі
80'   не йде гра у Мілану в атаці. Абсолютно
76'   а за Мілан дебютує Фернандо Торрес. Іспанець міняє Полі. Індзагі йде ва-банк
76'   друга заміна у Юве. Артуро Відаль міняє Перейру
72'   бравіссімо Карлітос! Ганьба обороні Мілану. Тевес, падаючи, віддає пас Погба. Француз в оточенні трьох суперників віддав пас на хід Тевесу, який встиг піднятися, вбігти в штрафний майданчик і забити
71'    ГООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - Тевес
67'   перша заміна у россонері: Ель-Шаараві, якому сьогодні чимало дісталося від оборонців Юве, міняє Джакомо Бонавентура
65'   чи не перша у другому таймі атака Мілану закінчується ударом. Щоправда Полі пробив повз ворота
62'    Ο - Анджело Огбонна. Друга жовта у Юве. Огбонна врізав ззаду по ногах Менеза
61'   більше моментів створили гості. Але не щастить "Старій синьйорі" у завершальній фазі атак
60'   Тевес подав кутовий - боротьбу зверху виграв Маркізіо, але м'яч після його удару летить вище воріт
59'   опорники Мілану ледь не привезли собі неприємності. Погба підхопив м'яч і пальнув з 20-ти метрів. Рикошет від Рамі завадив м'ячу влетіти у сітку
56'   з корнера навісив Хонда - Буффон вибив м'яч кулаком
56'   Ель-Шаараві ударом зльоту завершував атаку міланців зліва. М'яч блокує захисник на кутовий
51'   Льоренте у штрафному обіграв двох суперників, а виконати удар забув
50'   дуже багато боротьби на кожному клаптику поля
46'   господарі розіграли м'яч в центрі поля
Хонда проти Асамоа і К'єлліні / Фото: Reuters
45+3'   свистить Ріццолі на перерву. Відпочинемо 15 хвилин
45+2'   з-за меж штрафного Тевес бив низом. М'яч блокує захисник
45'   арбітр компенсував три хвилини
45'   потужна атака Мілана закінчується ударом Ель-Шаараві в руки Буффону
44'   "тіффозі" женуть Мілан вперед
42'    Ο - Клаудіо Маркізіо. Перший гірчичник за грубу гру в центрі поля проти Мунтарі
40'   контра Мілана. М'яч підхопив Менез, добіг до штрафного і виконав потужний удар. Буффон кулаками вибив м'яч
39'   в штрафний Мілана справа увірвався Ліхтштайнер, але прострілив на суперника
38'   охохох. З 20-ти метрів пробив з лівої Маркізіо - господарів виручила стійка
35'   кутовий виконав Тевес. Подав в центр штрафного, Бонуччі виграв другий поверх, але не влучив у ворота
35'   вимушена заміна у Юве: Касереса міняж Огбонна
34'   ще момент у Юве. Метрів з 15-ти б'є Перейра. Але капітан рятує Мілан
33'   здалеку пробив К'єлліні - повз ворота
31'   Перейра справа прострілив в центр штрафного. Льоренте скинув собі на хід і з гострого кута пробив - Абб'яті врятував Мілан
27'   відносну тишу на "Сан-Сіро" порушив класний удар головою Хонди - але Буффон зробив блискучий сейв
21'   штрафний у "россонері" справа. Хонда подав - Ліхтштайнер вибив м'яч
19'   невелика ігрова перевага у Юве. Туринці високо пресингують, завдяки чому більше володіють м'ячем
Перейра налетів на Менеза / Фото: Reuters
18'   кутовий подав Ель-Шаараві - захисники м'яч вибили
10'   хороший штрафний для Юве. 25 метрів до воріт. Але Тевес замість удару подав у штрафний майданчик. М'яч вибили захисники
8'   в центрі поля Мунтарі грубо врізав по ногах Маркізіо. Арбітр обмежився усним попередженням, попередивши ганця, що наступного разу буде жовта картка
7'   ухх моментіще у Юве. Тевес віддав на Роберто Перейру, а той бив з лінії штрафного - м'яч просвистів над поперечиною
5'   штрафний для Мілану. Хонда подає направо, переведення у воротарський, де перший на м'ячі Буффон
4'   швидка атака Юве. Але де Йонг перехопив пас на Тевеса, який міг вирватися сам на сам
2'   пробив Бонуччі - рикошет і кутовий. Корнер подав Тевес, захисники м'яч вибили
2'   Хонда фолить проти Тевеса - ось перший шанс для Юве. До воріт 30 метрів
21:47   стартовий свисток Ніколи Ріццолі! Починаємо суперматч!!!
21:46   "россонері" сьогодні у традиційних червоно-чорних футболках і білих трусах. Гравці "Юве" - також у традиційній смугастій чорно-білій формі
21:45   команди виходять на поле під спів тіффозі, які дуже красиво виконують гімн "Мілану"
21:42   дуже гарне модульне шоу відготували вболівальники. На червоно-чорних клубних кольорах зображено трофей Скудетто і прапор Італії. Фанати натякають футболістам, що треба вже вигравати Серію А
21:42   заповнений "Сан-Сіро". Тіффозі чекають видовища!
21:21   що ж кажуть букмекери: 3.10 - на перемогу "Мілану"; 3.30 - на нічию і 2.40 - перемогу "Юве"
21:45   до того ж, матч зі "Старою синьйорою" буде хорошима екзаменом для оновленого "Мілану"
21:45   у сезоні 2013/14 "Ювентус" виграв удома 3:2, а на виїзді 2:0. Тож у "Мілана" величезне бажання взяти реванш
21:45   зазирнемо у статистику: останніх чотири матчі виграв "Ювентус", а крайня перемога "Мілана" датована 25 листопада 2012 року
21:45   у другому турі Серії А "россонері" виграли феєричний матч з "Пармою". А "Юве" стартував у Лізі чемпіонів перемогою над шведським дебютантом
21:45   обидві команди, як і столична "Рома", стартували з двох перемог. "Мілан" лідирує за різницею м'ячів (8:5)
21:45   роздинки битві лідерів Серії А додає той факт, що "Юве" очолює колишній наставник "Мілана" Массіміліано Аллегрі, якому протистоятиме молодий, але дуже амбітний Піппо Індзагі. Для славетного голеадора і "Ювентус" не порожній звук, але "Мілан" - то своє, рідне!
21:45   у нинішньому сезоні "зголоднілий" за трофеями "Мілан" налаштований тільки на "скудетто". Однак і "Юве" не збирається розлучатися з титулом. Тож на нас чекає дуже цікава гра на "Сан-Сіро"
21:45   це буде перше з топ-протистоянь італійського футболу. Матч МІЛАН - ЮВЕНТУС
21:45   20 вересня проведемо першу онлайн-трансляцію чемпіонату Італії 2014/15
21:45   Проспорт розпочинає серію онлайн-трансляцій матчів італійської Серії А
21:45   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua