"Мілан" здобув фантастичну перемогу у чемпіонаті Італії (відео)

Боатенг оформив хет-трик за 14 хвилин / Фото: AFP

Програвши перший тайм з рахунком 0:3, "Мілан" у другій 45-хвилинці забив чотири м'ячі.

Чемпіон Італії "Мілан" зробив фантастичний "камбек" у матчі 8-го туру чемпіонату Італії, обігравши "Лечче" з рахунком 4:3.

До перерви господарі після точних ударів Джакомацці, Оддо (з пенальті) і Гроссмюллера вели з рахунком 3:0 і здавалося, що "Мілан" зазнає третьої поразки у чемпіонаті.

Проте у другому таймі "россонері" зуміли здійснити подвиг, забивши у ворота господарів чотири м'ячі.

Кевін-Прінс Боатенг, вийшовши на поле після перерви, оформив хет-трик за 14 хвилин. А на 83-й хвилині перемогу чемпіонам приніс результативний удар Маріо Єпеса.

Ця фантастична перемога підняла "Мілан" на сьоме місце у турнірній таблиці. А лідерство несподівано захопили футболісти "Удінезе", які розгромили "Новару".

На друге місце піднялося римське "Лаціо". "Орли" обіграли на виїзді "Болонью".

Натомість "Ювентус", "Кальярі" та "Наполі" втратили очки. "Юве" зіграв у бойову нічию з "Дженоа", втративши перемогу на останніх хвилинах, а "Кальярі" та "Наполі" завершили свій матч без голів.

Відзначимо також другу перемогу "Інтера" в сезоні. "Нерадзуррі" завдяки голу Тьяго Мотти обіграли "К'єво".