"Мілан" здобув перемогу над "Ювентусом" (відео)

"Мілан" переміг у Турині© uefa.com
Спорт 6 березня, 2011, 12:52 3485
"Мілан" впродовжує прямувати до чемпіонства,

Лідер Серії А "Мілан" зробив ще один крок до Скутеддо. У 28-му турі "россонері" обіграли на виїзді "Ювентус".

Незважаючи на мінімальний рахунок 1:0, перевага "Мілану" була беззаперечною. Уже на третій хвилині міг відкрити рахунок Златан Ібрагімович, однак не влучив у ворота після навісу Матьє Фламіні. За 20 хвилин іще одна масована атака "россонері" ледь не завершилася голом. Марек Янкуловськи своїми активними діями посіяв легку паніку в захисних порядках туринців, партнера підтримав Кевін-Прінс Боатенг, а право останнього удару отримав Антоніо Кассано. Дотепно прибравши захисника, він намагався поцілити в дальній верхній кут, однак м'яч пройшов над поперечиною.

Небезпечні моменти, що виникали біля воріт Джанлуїджі Буффона після перерви, були значною мірою підсумком зусиль Ібрагімовича. В одному випадку, на 53-й хвилині, голкіперу довелося демонструвати реакцію, після штрафного удару витягуючи "постріл" шведа з нижнього кута.

Те, що не змогли зробити штатні снайпери "Мілана", вдалося Дженнаро Гаттузо. Опинившись на ударній позиції прямо проти воріт на 68-й хвилині, хавбек пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч під руками Буффона ковзнув у сітку.

А що ж "Ювентус"? Господарі не завдали жодного удару в площину воріт суперника. Більше того, "Ювентус" програв третю зустріч поспіль, не забивши жодного голу.

Таким чином, "Мілан" продовжує прямувати до чемпіонства, випереджаючи "Інтер" уже на вісім пунктів. "Нерадзуррі" в неділю зіграють із "Дженоа".