"Мілану" не вдалося зробити "золотий дубль" (відео)

"Мілан" вилетів з Кубка Італії© AFP
Спорт 11 травня, 2011, 13:21 1879
Мрії "Мілана" про переможний дубль у внутрішніх змаганнях переносяться на наступний сезон - "россонері" програли у півфіналі Кубка Італії.

Новоспечений чемпіон Італії "Мілан" не зміг зробити переможний дубль на внутрішній арені. У півфіналі Кубка Італії "россонері" поступилися "Палермо".

Звівши домашній матч до нічиєї (2:2), чемпіони зазнали поразки в Палермо з рахунком 1:2 і розпрощались з мріями про "золотий дубль".

Сицилійці відкрили рахунок після розіграшу кутового. Фатальної помилки припустився Тьяго Сілва, а Мільяччіо залишалося тільки проштовхнути м'яч у ворота.

Алеггрі кинув у бій Ібрагімовича, але "Мілан" не горів бажанням будь-що відігратися. За фол останньої надії Ван Боммеля гості залишились вдесятьох і отримали пенальті - Бово переграв Абб'ятті.

Щоправда через хвилину автор другого голу залишив поле чере грубу гру. Однак "россонері" спромоглися забити лише м'яч престижу. На четвертій компенсованій хвилині відзначився Златан Ібрагимович.

Зазначимо, що востаннє "Палермо" досягав фіналу Кубку Італії в 1979 році. У неділю, 29 травня, сицилійці намагатимуться здобути свій перший значний трофей у поєдинку з переможцем пари "Інтер" - "Рома". У першому матчі на "Сан-Сіро" "нерадзуррі" взяли гору з рахунком 1:0.