Мілевський переведений у молодіжну команду "Динамо"

Мілевський зіграв матч за молодіжну команду© dynamo.kiev.ua
Спорт 29 липня, 2011, 19:18 2545 2
Мілевський взяв у "основі" в матчі четвертого туру молодіжної першості між "Динамо" і "Металургом"

Форвард київського "Динамо" Артем Мілевський переведений до складу молодіжної команди "Динамо". Про це стало відомо у п'ятницю, 29 липня.

Мілевський вийшов у "основі" в матчі четвертого туру молодіжної першості між "Динамо" і "Металургом", який відбувся у Донецьку.

І такий хід приніс свої плоди. Динамівська "молодіжка" набрала перші очки в чемпіонаті, обігравши господарів з рахунком 2:0. На 51-й хвилині Сергій Рибалка замкнув простріл Влада Калитвинцева. А через 12 хвилин Калитвинцев завдав удару з 20-ти метрів - м'яч від стійки потрапив у воротаря і влетів у ворота.

Що стосується Мілевського, то за весь матч Артем завдав три удари по воротах Рустама Худжамова і заробив "гірчичник" за грубощі на адресу головного арбітра зустрічі Віталія Годуляна.

Відзначимо, що з приходом в команду Брауна Ідейє Мілевський втратив місце в "основі" киян.

Мілевський закрутив роман з Кульбабою (фото)

Мілевський: ми сильніші за "Шахтар"