Мілевський вивів "Динамо" у півфінал Кубка України

Мілевський знову стріляє дуплетом© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 10 листопада, 2010, 18:45 2348 1
В Алчевську підопічні Олега Лужного здобули вольову перемогу над "Сталлю". Дублем відзначився Артем мілевський.

Київське "Динамо" вибило з розіграшу Кубка України останнього представника Першої ліги. В Алчевську підопічні Олега Лужного здобули вольову перемогу над "Сталлю", яка могла взагалі не вийти на цей матч.

Перший тайм кияни провалили, не створивши жодного моменту біля воріт суперника. Натомість господарі використали один зі своїх моментів. На 45-й хвилині влучним ударом зі штрафного відзначився В'ячеслав Шевченко.

Після перерви "Динамо" наче підмінили. Протягом 15 хвилин у воротах "Сталі" побувало три м'ячі, два з яких на рахунку Артема Мілевського, а третій у власні ворота забив Одінцов.

На 66-й хвилині "Динамо" залишилось у меншості. За кілька секунд два "гірчичника" отримав Горан Попов - перший за порушення правил, другий за неспортивну поведінку.

У заключні хвилин 10 пішла відкрита гра. Кияни могли оформити розгром, а господарі - скоротити рахунок.

У компенсований час Локтіонов забив другий гол у ворота "Динамо", але на більше "сталеварів" не вистачило.

Нагадаємо, що раніше завершився матч у сусідньому Луганську. "Дніпро" в серії пенальті переміг "Зорю".

КУБОК УКРАЇНИ. 1/4 фіналу

Алчевськ
Головний арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

СТАЛЬ - ДИНАМО - 2:3

Сталь: 12.Сітало, 25.Білий, 32.Д.Назаренко, 17.Налигач, 2.Чеботаєв, 11.Одінцов (18.Локтіонов, 79), 8.Колісніченко (20.Гордя, 74), 5.Гавриш – кап, 24.Коллінз (9.Палагнюк, 70), 10.Окана-Стазі, 7.В.Шевченко

Динамо: 35.Коваль, 2.Даніло, 4.Гіоане, 6.Попов, 11.Андре (9.Ярмоленко, 46), 14.Теміле, 17.Михалик – кап, 19.Гармаш (10.Мілевський, 42), 21.Маграо, 37.Юссуф, 49.Зозуля

Запасні: 74.Кичак, 18.Бертольо, 22.Кравець

1:0 В'ячеслав Шевченко, 45
1:1 Артем Мілевський, 49
1:2 Андрій Одінцов, 54 - автогол
1:3 Артем Мілевський, 60
2:3 Ігор Лактіонов, 90+1

Попередження: Аїла Юссуф, 24; Жерсон Маграо, 58; Горан Попов, 66; Роман Зозуля, 73; Палагнюк, 75; Назаренко, 81; Аїла Юссуф, 86 (чому суддя не вилучив нігерійця - невідомо)

Вилучення: Горан Попов, 66

Суркіс розповів про нового "Шевченка"

Суркіс: "Шахтар" нагадує мені "Динамо" Лобановського

Суркіс запропонував Гусіну тренувати "Динамо"

Суркіс: деякі футболісти "Динамо" не відповідають вимогам клубу

• k k 10 листопада, 23:10 Згоден 3 Не згоден 1 Вы только и умеете что поливать грязью фк Динамо и Милевского. Может выйдете на поле и покажете класс, как надо уметь играть??? Матч с АЗ тоже был куплен, где милевский забил дубль??? Может пора задуматься, что не Милевский плохо играет - или он один нападающий в Динамо. Наверное есть еще и защитники, которые дают возможность забить сопернику и есть еще вратарь!!! Давайте станим настоящими болельщиками ФК Динамо, и даже когда они проиграют - мы их будем поддерживать, а не обливать грязью!!! відповісти цитувати Дякуємоспам