Мілевський з Шовковським пішли в загул після перемоги над "Сталлю" Спорт 11 листопада, 18:50
Артем Мілевський і Олександр Шовковський перемогу над "Сталлю" відзначили у компанії друзів у одному зі столичних ресторанів.

Артем Мілевський і Олександр Шовковський відпочивають в ресторані_1
sport.tochka.net
СаШо - Мілевському: Тьома, ти молодець!
Гравці київського "Динамо" Артем Мілевський і Олександр Шовковський перемогу над алчевською "Сталлю" у чвертьфіналі Кубка України відзначили у компанії друзів у одному зі столичних ресторанів. Там футболісти відтягнулися по повній.

Нагадаємо, що Мілевський став героєм матчу в Алчевську. Нападник, вийшовши на заміну 40-й хвилині, відзначився дублем на початку другого тайму (після першого тайму кияни програвали 0:1). Гра завершилась з рахунком 2:3 на користь киян.

Після дубля у ворота "Сталі" Мілевський став головним бомбардиром "Динамо" у поточному сезоні. Зокрема, за останні чотири матчі форвард забив вісім голів. Щодо Олександра Шовковського, то воротар все ще відновлюється після травми.

Відзначимо, що Артем Мілевський часто з'являється на світських заходах, але як бачимо по грі нападника, на його футбольну кар'єру ця пристрасть не впливає.

Захисник "Барселони" кидався насінням у вболівальника (відео)