Молоді українці виграли двобій у турків

Українська футбольна молодіжна збірна© ФФУ
Спорт 11 лютого, 2009, 09:37 1030
Зігравши вчора вдень внічию з турецькими однолітками, ввечері українська футбольна "молодіжка" зуміла виграти у турків з рахунком 2:1.

У другому товариському матчі, котрий відбувся вчора ввечері, турецька та українська "молодіжки" зустрічались у складах, які, за великим рахунком, можна називати наближеними до основних. З-поміж дебютантів нашої збірної у звітному поєдинку з’явився лише динамівець Вадим Родина.

Початок гри залишився за гостями, котрі досить активно тиснули на редути суперників. На 25-й хвилині потуги українців утілилися в перший гол зустрічі: це дніпропетровець Євген Коноплянка блискуче виконав штрафний удар метрів з двадцяти п’яти.

Втім, як і в першій зустрічі сьогодні вранці, "синьо-жовті" не довго тішились перевагою. Вже за чотири хвилини Їлдирім Іркан поцілив у сітку воріт Антона Каніболоцького з далекої відстані.

Надалі українці загалом мали невелику перевагу, однак атаки турків видавалися трохи гострішими. В одному з епізодів лише неабияка реакція Каніболоцього завадила нашим суперникам забити.

Утім, в середині другого тайму українці знову вийшли вперед − і знову у нагоді став стандарт у виконанні Коноплянки. Після його потужного удару воротар спочатку невдало відбив м’яча, потім, намагаючись вибити його, ненароком відпасував на Дениса Васіна, котрий відправив м’яча у сітку.

До фінального свистка підопічні Павла Яковенка, звісно, більше уваги приділяли захисту власних воріт. Хоча наприкінці матчу, здалось, їм не впоратись із цим завданням. Одного разу Андрій Фартушняк навіть мусив вибивати м’яча з порожніх воріт. Але врешті-решт, "синьо-жовті" довели справу до переможного кінця.

Туреччина (U-21) − Україна (U-21) − 1:2

Голи: 0:1 Коноплянка (25), 1:1 Їлдирім Іркан (29), 1:2 Васін (69).

Україна (U-21): Каніболоцький, Селін, Родина, Ракицький, Григорик (Фартушняк, 60), Степаненко, Чеснаков, Морозюк, Зозуля, Васін, Коноплянка.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФФУ / К.К.