"Молодіжка" знову осоромилася у відборі до Євро-2013 (відео)

Павло Яковенко© football.ua
Спорт 12 листопада, 2011, 13:45 2298
Команда Павла Яковенка, граючи у більшості, ледь вирвала нічию у матчі з фінами.

Молодіжна збірна Україна третій матч поспіль не може здобути перемогу у рамках відбіркового етапу чемпіонату Європи - 2013. Підопічні Павла Яковенка зіграли внічию з однолітками з Фінляндії - 1:1.

Гості повели в рахунку вже на 5-й хвилині - відзначився Юхо Ляхде. А до перерви українці отримали фору - нападник фінів Роопе Ріскі залишив свою команду у меншості. Однак наша молодіжна не зуміла максимально скористатися своєю чисельною перевагою.

Другу половину зустрічі українці провели переважно в атаках, але зрівняти рахунок вдалося лише ближче до закінчення матчу. Пилип Будьковський, який вийшов на заміну, розібрався у штрафному фінської команди після подачі кутового.

Перед фінальним свистком українцям вдалося ще раз відзначитися, але взяття воріт не було зараховане через порушення правил.

Таким чином, молодіжна збірна Україна залишилася на останньому місці групи 2, набравши два очки в трьох іграх. Свій наступний матч у рамках відбору команда проведе 15 листопада проти збірної Литви.