Море конфетті і Кубок Делоне на голові. Як збірну Португалії нагороджували за перемогу на Євро-2016

Дивись фоторепортаж святкування португальців на "Стад-де-Франс".

Футболісти збірної Португалії після перемоги на Євро-2016 не стримували своїх емоцій.

Коли команді вручили головний трофей турніру - Кубок Анрі Делоне, - гравці залюбки фотографувалися з ним та цілували.

А ось Кріштіану Роналду вирішив поставити Кубок собі на голову, як корону. Роналду не дограв матч через травму, яку отримав ще у середині першого тайму.

Поки новоспечені чемпіони тішилися, французи витирали сльози та підтримували один одного.

Португалія перемогла Францію з рахунком 1:0 завдяки голу Едера Лопеша на 109-й хвилині. Цікаво, що на Євро-2016 португальці виграли лише один матч в основний час (Уельс 2:0).