Московське "Динамо" сенсаційно вилетіло з Кубка Гагаріна

Московське "Динамо" завершило боротьбу за Кубок Гагаріна© khl.ru
Спорт 4 березня, 2011, 12:59 1295
Вже визначились пять чвертьфіналістів Кубка Гагаріна. А головні фаворити зазнають невдач.

Московське "Динамо" завершило боротьбу за перемогу в Кубку Гараріна. Один з найсильніших клубів Континентальної хокейної Ліги програв серію однокубникам з Риги - 2:4. У шостому матчі москвичі поступилися рижанам на виїзді, пропустивши фатальну шайбу у овертаймі.

Спочатку гра складалася на користь москвичів. На останній хвилині першого періоду Констанстін Горовиков вивів гостей уперед. Рижани відігралися лише на 44-й хвилині, коли відзначився Брок Троттер.

Основний час матчу завершився внічию. А вирішальну шайбу на 76-й хвилині закинув Лауріс Дарзіньш.

Московське "Динамо" стало першим серед фаворитів Кубка Гагаріна, який вилетів у 1/8 фіналу.

До москвичів може приєднатися і переможець регулярного чемпіонату омський "Авангард". Омчани поступаються "Нефтехіміку" з рахунком 2:3 і шоста гра відбудеться у Нижньокамську.

Крім того, 3 березня "Северсталь" удома поступилась підмосковному "Атланту". Для гостей ця перемога стала четвертою в серії і вивела їх у чвертьфінал.

Окрім "Атланта" у чвертьфінал вийшли пітерський СКА (4:0 у серії проти "Спартака"), АК "Барс" (4:0 у серії проти "Бариса") і "Салават Юлаєв" (4:0 у серії проти "Сибіру").

А в серії між мінським "Динамо" і ярославським "Локомотивом" триває запекла боротьба. У шостій грі перемогу з рахунком 5:3 здобули мінські гравці. Рахунок у серії став 3:3, відтак "Динамо" і "Локомотив" повинні будуть зіграти в сьомому матчі серії, який відбудеться 5 березня в Ярославлі.

Нарешті, в серії між магнітогорським "Металургом" і хантимансійською "Югрою" рахунок 3:2. Шоста гра відбудеться у Ханти-Мансійську, де 3 березня розпочався чемпіонат світу з біатлону.

У матчі всіх зірок НХЛ закинули 21 шайбу (відео)