Московський ЦСКА вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Мілош Красіч відкрив рахунок у матчі© AFP
Спорт 9 грудня, 2009, 01:25 1218 2
"Манчестер Юнайтед" та ЦСКА вийшли у плей-офф Ліги чемпіонів, посівши відповідно перше та друге місце у групі B.

Московський ЦСКА в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів обіграв турецький "Бешикташ" і вийшов у 1/8 фіналу турніру.

Турки активно почали зустріч і створили декілька небезпечних моментів біля воріт голкіпера ЦСКА Ігоря Акінфєєва. Армійці у свою чергу періодично проводили гострі контратаки, і наприкінці першого тайму повели у рахунку. Мілош Красіч, отримавши передачу від Шембераса, увірвався в карний майданчик і з гострого кута закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

У другому таймі турки продовжили тиснути на ворота армійців і наприкінці зустрічі зрівняли рахунок. Відзначився Бобо.

Однак, цей гол ніяк не впливав на перебіг подій, оскільки у паралельному матчі "Вольфсбург" безнадійно програвав МЮ і ЦСКА за нічийного рахунку виходив в 1/8 фіналу.

Тим не менше армійці перевиконали план, забивши другий гол на 5-й компенсованій хвилині. Автором переможного м'яча став захисник Євген Алдонін.

Що стосується матчу між "Манчестером" і "Вольфсбургом", то ця зустріч завершилася перемогою англійців з рахунком 3:1. Хет-трик у матчі оформив легендарний нападник Майкл Оуен.

Таким чином, "Манчестер" набрав 13 очок і вийшов у 1/8 фіналу з першого місця. Слідом за ним у наступну стадію вийшов московський ЦСКА, в активі якого 10 очок. "Вольфсбург" переходить у Лігу Європи.