"Мотору" не вистачило одного м'яча

Гравець клубу "Мотор" (Запоріжжя) атакує ворота суперника.© УНІАН
Спорт 3 жовтня, 2007, 14:27 840
Гандболістки запорізького "Мотору" не змогли вийти в груповий раунд Ліги чемпіонів, і тепер вони зіграють лише в Кубку ЄГФ.

Право виступати у найпрестижнішому клубному турнірі Європи гандболістки запорізького "Мотору" виборювали у Греції. На другому етапі кваліфікаційного раунду українському чемпіону протистояли кращі команди Данії ("Ольборг"), Швеції ("Савехоф") і Греції ("Ормілюкс").

Календар начебто сприяв нашій команді, бо поєдинок із фаворитом, яким фахівці небезпідставно вважали «Ольборг», запоріжанки проводили наостанок.

У стартовому матчі запоріжанки обіграли шведок - 26:23, хоча й програли перший тайм - 9:10. Цілком прогнозованою була і перемога над гречанками - 30:22.

Несподіванка трапилася в іншому матчі другого туру. "Савехоф", розлючений стартовою поразкою українкам, несподівано переграв "Ольборг" - 32:26.

У заключному поєдинку з представницями батьківщини казкаря Андерсена підопічних Андрія Портного влаштовувала і нічия. Але "Мотор", як це вельми часто трапляється з українськими, і не лише гандбольними командами, відверто розслабився.

Програвши перший тайм у п’ять м’ячів, у другому українки скоротили відставання, але уникнути поразки не змогли, програвши датчанкам 22:23. До заповітної нічиєї й путівки у Лігу чемпіонів запоріжанкам не вистачило одного голу.

При цьому "Ольборг" і сам не пробився до Суперліги. У підсумку три команди набрали по чотири очки, але за різницею м’ячів в очних зустрічах наш чемпіон поступився шведському (+2 проти +3), команда з Данії посіла третє місце.

Тепер замість матчів найпрестижнішого турніру "Мотор" виступатиме у Кубку ЄГФ.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Україна Молода / Sport.com.ua / К.К.