Мрія Шевченка здійснилась, але це не врятувало Україну на "Уемблі" Спорт 2 квітня, 00:38
Збірній України не вдалось зупинити переможну серію Англії. До сенсаційної нічиєї не вистачило 5-ти хвилин.

У середу, 1 квітня, збірна України провела четверту гру відбіркового раунду чемпіонату світу-2010.

Підопічні Олексія Михайличенка були близькі до нічиєї у грі зі збірною Англії на "Уемблі", але не втримали бажаний результат, пропустивши вирішальний м'яч на 85-й хвилині.

Аналіз матчу Англія Україна читайте у статті "Завжди говори "завжди" футбольного експерта Олександра Солнцева.

Зазначимо, що гол в ворота англійців забив Андрій Шевченко, який перед матчем заявив, що його мрія - забити на "Уемблі".

Детальніше про гру читайте в онлайн-репортажі матчу.

У післяматчевому флеш-інтерв'ю Олексій Михайличенко підбив підсумки гри.

В інших матчах нашої групи зафіксовано наступні результати: Білорусь розгромила казахів з рахунком 5:1. А Хорватія скромно перемогла Андорру, відправши у ворота "карликів" лише два м'ячі.