Спорт 11 грудня, 2007, 18:49 248
Після того, як зі спорту пішов Тім Хенман, саме Енді Мюррей вважається головною надією англійського тенісу на найближчі роки.

Про досягнення Енді Мюррея у 2007 році - у відеоролику ПРОСПОРТ

Енді Мюррей визнаний найкращим тенісистом Великобританії, повідомляє Британська лаун-тенісна асоціація (LTA). Його кандидатура була підтримана абсолютною більшістю голосів.

На початку року Енді взяв потужний старт, дійшовши до фіналу на турнірі в Дохе. На Відкритому чемпіонаті Австралії він дістався 1/8 фіналу, де програв другій ракетці світу Рафаелю Надалю. Після цього була перемога в Сан-Хосе, де у фіналі він обіграв хорвата Іво Карловича.

Потім наступив невеликий спад, і черговий зліт припав на жовтень, коли Мюррей вийшов у фінал на турнірі в Метці, але програв Томмі Робредо (Іспанія). Останнім успіхом в сезоні стала перемога в Санкт-Петербурзі.

В результаті він завершив сезон на 11-му місці в світовому рейтингу, хоча починав його 17-ю ракеткою світу.

Найкращою тенісисткою Туманного альбіону була визнана Кеті О'Брайєн, яка завершила сезон на 125-му місці