На 4-му етапі Кубка світу з біатлону Україна без медалей

Віта Семеренко двічі фінішувала у першій десятці© ivona.com.ua
Спорт 10 січня, 2011, 09:41 1345
Перший етап Кубка світу з біатлону у новому році не приніс Україні жодної медалі.

У німецькому Оберхофі завершився четвертий етап Кубка світу з біатлону. Перший етап у новому році не приніс Україні жодної медалі.

Двічі ми були близькі до подіуму, однак зупинились за крок до медалі - таким був результат у чоловічій і жіночій естафетах.

Зокрема, у жіночій естафеті Україна претендувала на золоту медаль, однак 5 промахів Валі Семеренко, яка йшла останньою і мала хвилину переваги, перекреслили наші надії на медалі.

У індивідуальних гонках найкращий результат показала Віта Семеренко - вона фінішувала 7-ю у спринті і 6-ю у мас-старті, програвши 27 секунд переможниці. Одна нерозбита мішень завадила нашій біатлоністці виграти гонку.

Зокрема, на оцінку "добре" українки виступили у спринті - 7, 13 (Валя Семеренко) і 15 (Оксана Хвостенко) місця.

А от чоловіки не порадували у індивідуальних гонках. Сергій Седнєв у спринті був 59-м, а у мас-старті 26-м з 30-ти учасників. У лідера нашої чоловічої збірної не йде стрільба (промах Седнєва завадив українцям взяти срібло у естафеті).

Наступний етап Кубка світу стартує вже 12 січня у іншому німецькому місті Рупольдингу.