На чемпіонаті світу з боротьби українці отримали дві медалі

Василь Федоришин - бронзовий призер ЧС-2009© AFP
Спорт 23 вересня, 2009, 13:10 1788
Українські борці греко-римського стилю завоювали дві бронзові нагороди на ЧС з боротьби.

В другий день змагань на чемпіонаті світу з боротьби в датському містечку Харнінг скарбничка української збірної поповнилася двома бронзовими медалями.

У вазі до 60 кг капітан збірної, срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні Василь Федоришин та його партнер, чемпіон світу-2006 Ібрагім Алдатов (до 84 кг) поступилися у півфінальних поєдинках, але були сильнішими своїх суперників у протистоянні за бронзові нагороди.

У боротьбі за треті місця Василь Федоришин переміг іранця Саіда Мохаммаді Панекалаі, а Ібрагім Алдатов – Юсупа Абдусаломова з Таджикистану, обидві сутички завершилася з рахунком 3:0.

Наразі збірна України посідає 5-є загальнокомандне місце з 23-ма очками, а лідирують тут росіяни (53 очки).

Вже сьогодні у боротьбу за нагороди світової першості вступлять жінки, а завершиться програма чемпіонату змаганнями борців класичного стилю.

Бразильський футболіст повторив "диво-гол" Марадони (ВІДЕО)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / ТСН.ua / А.Р.