На Кубку світу з фрістайлу українці здобули "срібло"

Ілюстрація© AFP
Спорт 20 лютого, 2011, 18:34 2054 2
Українці показали високі результати в заключних змаганнях з акробатичних стрибків Кубка світу 2010/2011. Станіслав Кравчук посів друге місце, а Ольга Волкова виявилася четвертою.

На заключному етапі Кубка світу з лижної акробатики, який проходив у Мінську (Білорусь), українська команда здобула срібну нагороду.

Як повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України, друге "срібло" та третю нагороду в цьому сезоні виборов Станіслав Кравчук. Із сумою 244.49 балів наш спортсмен піднявся на другу сходинку п'єдесталу, пропустивши вперед білоруса Антона Кушніра (256.31).

Бронзову медаль етапу Кубка світу здобув ще один представник Білорусі Денис Осипов (237.42).

За крок від п'єдесталу завершила змагання українка Ольга Волкова (173.17). Її результат став найкращим серед наших співвітчизниць.

Чоловіки. Акробатика.

1. Антон Кушнір (Білорусь) - 256,31 бала

2. Станіслав Кравчук (Україна) - 244,49

3. Денис Осипов (Білорусь) - 237,42

...7. Енвер Аблаєв (Україна) - 221,72

...16. Олександр Абраменко (Україна) - 93,31

...22. Микола Пуздерко (Україна) - 86,53.

12. Ольга Поклюк (Україна) - 147,95.

Екстремали-трюкачі з'їхалися до засніженого "Буковеля"

Укрaїнa 19 лютого, 2011, 21:38

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами УНІАН / О.М.
  • Андрій-Чернігів Андрій-Чернігів 20 лютого, 20:50 Згоден 2 Не згоден 0 Вітаю всю нашу збірну з більш,ніж достойним виступом!!! Але,нажаль,з постанови "найщирішого" українця Дімки тАбачника зимовий спорт в Україні з березня закриваеться.Тож мое любе "покоління пофіг" потім не звинувачуйте спорсменів у непатріотизмі.Бо в низ є два шляхи:змінювати громадянство і захищати кольори іншої країни або йти зі спорту працювати у шахтах,перукарнях,магазинах,а кому пощастить у Карпатах інстуктором. відповісти цитувати Дякуємоспам