На молодіжному мундіалі настав час чвертьфіналів

Уболівальник мексиканської збірної
Спорт 13 липня, 2007, 13:57 606
Збірні Аргентини, Нігерії, Мексики і Чилі успішно подолали бар'єр 1/8 фіналу молодіжного чемпіонату світу з футболу.

Аргентина
Аргентинці впевнено крокують до фіналу молодіжного чемпіоната світу з футболу
У ніч з 12 на 13 липня на молодіжному чемпіонаті світу з футболу (гравці 1987 року народження) відбулися останні матчі 1/8 фіналу. За їх підсумками в другий раунд плей-офф вийшли діючі чемпіони світу аргентинці, а також збірні Нігерії, Мексики і Чилі. Матчі 1/4 фіналу пройдуть 14 і 15 липня.

Команда Аргентини, що набрала на груповому етапі сім з дев'яти можливих очок, зустрічалася з Польщею. Аргентинці мали помітну перевагу впродовж всього матчу, але рахунок на 33-й хвилині відкрили поляки. Форвард "Легії" Давід Янчик, який найближчого дня повинен підписати контракт з московським ЦСКА, одержав м'яч в штрафній площі і влучно пробив в дальній нижній кут воріт.

Південноамериканці встигли відігратися до перерви. Швидка комбінація з участю Серхіо Агуеро і Максимільяно Моралеса закінчилася прострілом в штрафну, і Анхель Ді Марія, випередивши воротаря і захисника, з близької відстані переправив м'яч у ворота.

У другому таймі двічі відзначився Серхіо Агуеро, який обидва рази показав високу індивідуальну майстерність. Матч закінчився з рахунком 3:1, причому в компенсований час за другу жовту картку був видалений з поля Янчик.

У трьох інших матчах 1/8 фіналу чилійці перемогли Португалію (1:0), Нігерія взяла гору над Замбією (2:1), а Мексика - над Конго (3:0). Днем раніше в 1/4 фіналу вийшли команди Австрії, США, Іспанії і Чехії.