Спорт 16 липня, 2007, 17:33 253
Данський велогонщик Мікаель Расмуссен очолив загальну класифікацію престижної супербагатоденки.

Расмуссен
Новий лідер велобагатоденки "Тур де Франс" - Мікаель Расмуссен
Данець Мікаель Расмуссен з команди Rabobank виграв восьмий етап «Тур де Франс» і став новим володарем жовтої майки лідера. Він проїхав 165 кілометрів між альпійськими містами Ле Гарн Борнан і Тіньє за 4 години 49 хвилин 40 секунд.

Володар майки найкращого гірника «Великої петлі» двох останніх років, Расмуссен на етапі, що завершувався трьома вершинами першої категорії, вирішив не чекати до останнього, і зробив ривок за 40 км до фінішу.

Данцю вдалося закріпити перевагу над конкурентами і фінішувати першим з відривом у 2 хвилини 47 секунд від іспанця Івана Майо з Saunier Duval, який посів друге місце. Слідом за ним до фінішу приїхала група гонщиків, очолювана ще одним іспанцем Алехандро Вальверде. Його відставання від першого місця склало 3 хвилини 12 секунд.

Українець Ярослав Попович опустився на 28-е місце в генеральній класифікації після того, як відстав від переможця етапу на 7.40 хв.

А Андрій Грівко взагалі приїхав до фінішу одним з останніх, а головне - з відставанням в 39 хвилин! Тепер він знаходиться лише на 102-й позиції в загальній класифікації, а відставання від лідера гонки складає майже 50 хвилин.

Пелотон
Гонщики долають восьмий етап "Тур де Франс"
У загальній класифікації колишній лідер німець Лінус Гердеманн з T-Mobile, який фінішував в неділю 20-м, опустився на друге місце. Відставання Гердеманна від Расмуссена, який вперше в кар'єрі одягнув жовту майку лідера, складає 43 секунди. На третій позиції – Майо, який поступається данцю 2 хвилини 39 секунд.

У понеділок на «Тур де Франс» день відпочинку. Дев'ятий етап пройде у вівторок. Гонщиків чекає 159,5 км гір між Валь д'Ізере і Бріансоном.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / СПОРТ.com.ua / К.К.