На знаменитій "Джиро д'Італія" загинув велогонщик

Вейландт отримав травми, не сумісні з життям© AFP
Спорт 10 травня, 2011, 10:15 2230
На високій швидкості бельгійський гонщик Воутер Вейландт впав з велосипеда і розбився насмерть.

На третьому етапі велобагатоденки "Джиро д'Італія" загинув 26-річний бельгійський гонщик Воутер Вейландт. На високій швидкості він упав з велосипеда на спуску приблизно за 20 кілометрів до фінішу етапу і отримав травми, не сумісні з життям.

Падіння відбулося на виході з Пассо дель Бокка. За даними бельгійських ЗМІ, причиною аварії міг стати контакт лівої педалі велосипедиста зі стіною на спуску, після чого він впав на асфальт.

Лікарі боролися за життя спортсмена прямо на місці аварії: робили масаж серця протягом 25 хвилин, вкололи уколи адреналіну і атропіну. Вертоліт доставив гонщика в найближчий госпіталь, але лікарі не змогли врятувати життя Вейландта.

Гонка продовжилася, але ніхто з учасників не був проінформований про те, що трапилося. Наприкінці етапу організатори вирішили не проводити церемонію нагородження.

Переможцем етапу став іспанець Анхель Вічіозо (Androni Giocattoli), а новим лідером загального заліку - британець Девід Міллар (Garmin-Cervelo).

Воутер Вейландт. Почав свою професійну кар'єру в команді Quick Step в 2004 році. На молодіжному рівні Воутер здобув перемогу в Турі Фландрії, а також був на подіумі у велогонці Париж-Рубе. У минулому році новачок команди Leopard Trek, показавши найвищу швидкість, виграв третій етап "Джиро", що простягнувся від Амстердаму до Міддельбурга.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / А.Р.