Надаль програв співвітчизнику

Спорт 5 вересня, 2007, 11:12 241
Тенісний турнір US Open залишив "сіяний" другим іспанець Рафаель Надаль після програшу іншому іспанцю Давіду Ферреру.

Давід Феррер
AFP
Автор головної сенсації 10-го дня Us Open - іспанець Давід Феррер
У десятий ігровий день відкритого чемпіонату США з тенісу боротьбу завершив один з фаворитів турніру. Другий тенісист планети Рафаель Надаль програв в матчі четвертого кола співвітчизнику Давіду Ферреру

Надаль в матчі з Феррером вважався фаворитом і в першому сеті підтвердив свій статус, перегравши суперника з рахунком 7:6 (7:3). Проте потім гру вів Феррер, який виграв три сети поспіль – 6:4, 7:6 (7:4), 6:2.

У боротьбі за вихід у півфінал іспанський тенісист зіграє з аргентинцем Хуаном Ігнасіо Челою, який вибив з боротьби швейцарця Станіслава Ваврінку.

Вийшли у чвертьфінал також Карлос Мойя і Новак Джокович. Іспанець з рахунком 7:5, 6:2, 6:7 (5:7), 6:4 переграв латвійського тенісиста Ернеста Гулбіса, а серб з рахунком 7:5, 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 6:1 виграв у аргентинця Хуана Монако.

Жюстін Енен
AFP
Жюстін Енен підтвердила статус першої ракетки світу
У чвертьфіналі жіночого розряду американка Серена Уїльямс поступилася найсильнішій тенісистці планети бельгійці Жюстін Енен

Матч між Уильямс-молодшою і Енен був центральним у вечірній частині програми на US Open і проходив при повністю заповнених трибунах.

У першому сеті тенісистки поперемінно перехоплювали ініціативу, а долю партії вирішив тай-брейк, в якому бельгійка діяла холоднокровніше і добилася перемоги. Серена в цій партії упустила два сет-боли за рахунку 6:5.

У другому сеті Енен стала сильніше діяти як на подачі, так і на прийомі, і досить легко виграла сет, хоча в кожному геймі йшла напружена боротьба за кожен м'яч. Підсумок матчу – 7:6 (7:3), 6:1.

Тепер в півфіналі Енен зіграє з переможцем матчу між Вінус Уїльямс (США) і Єленою Янкович (Сербія).