Надаль виграв, Шарапова програла

Спорт 4 липня, 2007, 19:42 483
Якщо другий сіяний гравець у чоловічому розряді продовжує боротьбу, другий номер посіву у жінок, Марія Шарапова залишила Уїмблдон.

Надаль
Іспанець Рафаель Надаль грав матч третього кола Уїмблдону три дні (Фото - wimbledon.org)
В середу на Уїмблдонському тенісному турнірі нарешті був дограний поєдинок між Рафаелем Надалем та Робіном Содерлінгом. Тенісисти вийшли на корт ще у понеділок, але через негоду дограти свій матч поки так і не змогли.

Востаннє їх дуель за право виходу до 1/8 фіналу була перервана за рахунку 6:4, 6:4, 6:7, 4:6,4:4. Перші два сети залишилися за Рафою, але скандинав рук не опустив і зумів узяти дві наступні партії, причому в третьому сеті на тай-брейку Надаль не реалізував матчбол.

Якщо у понеділок тенісисти встигли провести 4 сети і початок п'ятого, то у вівторок зіграли лише 6 геймів. Врешті решт іспанцю, сіяному під другим номером на турнірі, все ж таки вдалося з шостого матчболу вирвати перемогу в цьому марафонському матчі.

Рахунок вирішальної партії – 7:5 на користь переможця Roland Garros-2007.

Останнім учасником 1/8 фіналу Уїмблдону став серб Новак Джокович, який здолав у чотирьох сетах німця Ніколаса Кіфера – 7:6, 6:7, 6:2, 7:6.

Таким чином, стали відомі всі пари 1/8 фіналу Уїмблдону, причому деякі матчі вже зіграні:

Марія Шарапова залишає Уїмблдон після поразки від Вінус Уїльямс
В жіночому розряді стадія 1/8 фіналу стала останньою для росіянки Марії Шарапової. Вона практично без боротьби поступилася американці Вінус Уїльямс – 1:6, 3:6.

Таким чином, у жінок визначилися всі чвертьфіналістки турніру, а ввечері Жюстін Енен та Маріон Бартолі стали першими півфіналістками Уїмблдону.

Жінки. 1/4 фіналу:

Енен (1) – С. Уїльямс (7) 6:4, 3:6, 6:3
Бартолі (18) – Країчек (31) 3:6, 6:3, 6:2
Іванович (6) – Вайдішова (14)
Кузнєцова (5) – В. Уїльямс (23)

Рекордний рахунок 28:26 був зафіксований у матчі другого кола чоловічого парного розряду. Бразильці Марсело Мело та Андре Са виграли в п'яти сетах у пари Пол Хенлі (Австралія) / Кевін Ульєт (Зімбабве) з рахунком 5:7, 7:6, 4:6, 7:6, 28:26.

Рекорд
Щасливі бразильці не тільки виграли марафонський поєдинок, але й стали авторами рекорду (Фото - wimbledon.org)
Окрім рекорду - 54 гейми, зіграних в п'ятому сеті, - бразильці встановили також рекорд із загальної кількості зіграних в матчі геймів – 102!

Матч тривав 5 годин 58 хвилин. Лише 11 хвилин не вистачило цьому матчу для встановлення абсолютного рекорду Уїмблдону за своєю тривалістю. Цей рекорд належить матчу Ноулс/Нестор – Аспелін/Перрі (2006 рік).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / atptennis.com / K.K.