Налбандян - незручний суперник для Федерера

Спорт 2 листопада, 2007, 10:47 279
В матчі 1/8 фіналу тенісного турніру в Парижі перша ракетка світу швейцарець Федерер сенсаційно програв аргентинцю Налбандяну.

На останньому в сезоні турнірі серії "Мастерс", який проходить в Парижі, визначилися учасники чвертьфіналів.
Головною сенсацією третього кола стала поразка найсильнішого тенісиста планети швейцарця Роже Федерера від аргентинця Давіда Налбандяна

Аргентинський тенісист виграв з рахунком 6:4, 7:6 (7:3), причому впродовж всього матчу володів перевагою. Варто відзначити, що менше двох тижнів тому Налбандян обіграв Федерера у фіналі "Мастерса" у Мадриді.

Тепер аргентинцю належить зустрітися в чвертьфіналі з іспанцем Давідом Феррером

В тому випадку, якщо Налбандян зуміє виграти паризький "Мастерс", він стане другим тенісистом в історії, який здобуде перемоги на двох завершальних турнірах року цієї серії. Поки єдиним спортсменом, якому вдався подібний успіх, є Марат Сафін, який здобув перемоги в Мадриді і Парижі в 2004 році.

Пробився в чвертьфінал паризьких змагань також Михайло Южний, який ще зберігає шанси на участь у підсумковому турнірі року в Шанхаї. У матчі 1/8 фіналу росіянин переграв німця Томмі Хааса з рахунком 6:4, 1:6, 6:3.

У боротьбі за вихід в півфінал Михайлу зустрінеться з другою ракеткою світу іспанцем Рафаелем Надалем, який, у свою чергу, переграв швейцарця Станісласа Ваврінку.

Дві інші чвертьфінальні пари склали: Рішар Гаске (Франція) – Енді Мюррей (Великобританія), Маркос Багдатіс (Кіпр) – Томмі Робредо (Іспанія). Матчі 1/4 фіналу відбудуться у п'ятницю.