Нападник київського "Динамо" дебютував за збірну Бразилії

Андре став першим гравцем "Динамо", який зіграв за збірну Бразилії© soccermanager.com
Спорт 11 серпня, 2010, 11:35 2523
19-річний нападник Андре став першим футболістом "Динамо", який зіграв у футболці збірної Бразилії.

Збірна Бразилії в товариському матчі в Нью-Джерсі обіграла команду США з рахунком 2:0, а у складі "пентакампеонів" дебютував 19-річний нападник київського "Динамо" Андре.

Вже в першому таймі бразильці забезпечили собі комфортну перевагу. Спочатку Неймар вдало замкнув навіс з лівого флангу, а перед свистком на перерву Пато холоднокровно реалізував вихід один на один з воротарем.

Після відновлення гри рахунок вже не змінювався, у результаті Бразилія здобула першу перемогу під керівництвом Мано Менезеша.

Відзначимо, що в другому таймі тренер збірної Бразилії зробив кілька замін, зокрема надавши можливість дебютувати в національній команді новачкові київського "Динамо" Андре - 19-річний нападаючий замінив автора другого гола Пато. Таким чином, Андре став першим футболістом "Динамо", який зіграв у футболці збірної Бразилії.

Газзаєв попросив Маркевича дати відпочинок трьом гравцям "Динамо"