М'яч тричі влітав у ворота Шуховцева© shakhtar.com
Спорт 1 вересня, 2009, 10:04 779
Напіврезервний склад донецького "Шахтаря" здобув впевнену перемогу у Луганську.

Донецький "Шахтар" у 6-му турі Прем'єр-ліги завітав у Луганськ.

Початок зустрічі повністю залишився за номінальними гостями, а фактичними господарями. Справа в тому. Що гра повинна була проходити на "Донбас-Арені", однак у зв’язку з відкриттям стадіону організатори не встигали відновити газон. Відтак команди домовилися: перша гра - в Луганську, а другий матч – у Донецьку.

На 8-й хвилині луганчани провели атаку, з якою футболісти донецького клубу впоратися не змогли. Лазарович добре відкрився на лінії карного майданчика і зарядив по воротах. Худжамов явно запізнився зі стрибком – 1:0.

"Гірники" помітно активізувалися і спрямували на ворота суперника ряд небезпечних атак.

На 29-й хвилині гірники зрівняли рахунок у матчі. Капітан гірників у цій грі Левандовьскі вирішив спробувати щастя дальнім ударом, і не даремно – рикошет і 1:1.

Не минуло й десяти хвилин, як Левандовьскі міг вивести свою команду вперед. Адріано добре поборовся у карному майданчику і скинув м'яч на хід Маріушу, який з усього маху пробив із забійної дистанції. М'яч влучив у штангу з такою силою, що обсипалася вся фарба на рамці суперника.

У наступній атаці рахунок змінився. Гості поля отримали право на штрафний удар, який класно реалізував Жадсон. Футболіст акуратно перекинув стінку і відправив м'яч точно в куточок – 1:2.

У другому таймі гру також контролювали футболісти донецького клубу. На 60-й хвилині Левандовські зробив відмінну передачу на Кобіна, той вилетів один на один з голкіпером, однак в останній момент футболіст "Шахтаря" злегка занервував і пробити повз стража воріт не зумів.

Ближче до кінця зустрічі швидкості стали спадати, гра перемістилася у центр поля, а про небезпечні моменти взагалі можна було забути. Проте гол все-таки відбувся.

Коли вже пішов додатковий час "гірники" зі стандарту класно пробив Кравченко – 1:3.

Фінальний свисток Юрія Грисьо зафіксував впевнену перемогу донеччан, які повернулися на другу сходинку в турнірній таблиці.