Хавбек "Динамо" виграв битву за найкращий гол 13-го туру Прем'єр-ліги

© ФК Динамо Київ
Спорт 6 листопада, 23:31 2658
За гол Миколи Морозюка проголосували 41.7% читачів ТСН Проспорт.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 продовжує з вашою допомогою обирати найкращі голи чемпіонату України.

У 13-му турі перемогу здобув гол півзахисника "Динамо" Миколи Морозюка у ворота "Карпат".  Динамівець забив його майстерним ударом зі "стандарту".

Морозюк випередив найближчого переслідувача Романа Яремчука всього на кілька відсотків.

Усі круті голи УПЛ дивись на сторінці ТСН Проспорт у розділі Гол туру.

Хто забив найкрутіший гол 13-го туру УПЛ?

Спорт 31 жовтня, 16:01
Чемпіонат України-2016/17. 13 тур. Динамо - Карпати - 4:1. Микола Морозюк відзначився на 81-й хвилині красивим ударом зі штрафного.

РОМАН ЯРЕМЧУК (перший гол)
Ворскла - Олександрія - 2:2 (1')

Топ-голи 13-го туру УПЛ. Відео голу Романа Яремчука

Спорт 31 жовтня, 16:04
Чемпіонат України-2016/17. 13 тур. Ворскла - Олександрія - 2:2. Роман Яремчук забив найшвидший гол в історії українського футболу - на 8-й секунді.

АРТЕМ БЕСЄДІН
Динамо - Карпати - 4:1 (18')

Топ-голи 13-го туру УПЛ. Відео голу Артема Бесєдіна

Спорт 31 жовтня, 16:02
Чемпіонат України-2016/17. 13 тур. Динамо - Карпати - 4:1. Артем Бесєдін у своєму дебютному матчі за головну команду відзначився голом на 18-й хвилині.