Немає Жозе - немає проблем: "Челсі" здобув впевнену перемогу над "Сандерлендом"

"Челсі" впевнено переграв суперника© Reuters
Спорт 19 грудня, 2015, 18:51 777
Завдяки їй "аристократи" піднялися в турнірній таблиці АПЛ на 2 рядки.

В Лондоні відбувся поєдинок між "Челсі" і "Сандерлендом".

Цей матч відбувся в рамках 17 туру англійської Прем'єр-ліги і завершився з рахунком 3:1 на користь "аристократів".

Господарі поля, наче на крилах побігли на ворота суперника з перших хвилин зустрічі. І вже на 5-й хвилині Браніслав Іванович забив гол за "синіх". На 13-й хвилині подвоїв перевагу "Челсі" Педро Родрігес, а ось довів рахунок до розгромного Оскар. Бразилець забив гол з пенальті на 50-й хвилині гри.

"Сандерленд" зумів відквитати один м'яч на 53-й хвилині. Його автором став Фабіо Боріні.

Таким чином "Челсі" здобув свою першу перемогу в першому ж матчі після відставки Жозе Моурінью. Тепер в активі "аристократів" 18 очок, завдяки яким вони піднялися в турнірній таблиці АПЛ з 16 на 14 місце.

Відзначимо, що на стадіоні був присутній і новий тренер "синіх" Гус Хіддінк, він спостерігав за грою тепер уже своєї команди з ВІП-ложі. Керував діями команди в цьому матчі виконуючий обов'язки тренера Стів Холланд.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.