Непоступливі вірменські футболісти

Спорт 23 серпня, 2007, 11:11 458
В середу, окрім великої кількості товариських поєдинків, відбулося декілька відбіркових матчів Євро-2008.

Вірменія - Португалія
Вірмен Александр Татеосян бореться за м'яч з португальцем Елдером Поштігою.
Несподівано закінчився відбірковий матч футбольного Євро-2008 у групі А. Вірменська збірна після двох перемог, зокрема над лідером групи, командою Польщі, зіграла внічию з віце-чемпіонами Європи португальцями.

Осічка в Єревані похитнула шанси підопічних Феліпе Луіса Сколарі на попадання у фінальну стадію ЧЄ.

Роберт Арзуманян на 12-й хвилині вивів господарів вперед, але Кріштіану Роналду за вісім хвилин до кінця першої половини зустрічі рівновагу відновив.

В інших матчах цієї групи збірна Бельгії завдяки дублю Дембеле здобула перемогу над командою Сербії – 3:2, а фіни вдома з мінімальною перевагою обіграли казахів – 2:1.

У групі Е естонці, незважаючи на те, що догравали матч проти команди Андорри в меншості, змогли на останній хвилині забити вирішальний м’яч. Підсумковий рахунок – 2:1.

У групі F Північна Ірландія перемогла Ліхтенштейн – 3:1, а в групі D команда Сан-Марино поступилася збірній Кіпру – 0:1.