Нестримні сльози французів та ейфорія португальців. Найкращі фанати фіналу Євро-2016

Дивіться добірку фото уболівальників за минулу добу.

Вчора, 10 липня, відбувся фінальний матч чемпіонату Європи – переможцем стала збірна Португалії.

Команда Фернанду Сантуша грала проти господарів турніру - збірної Франції -  і втратила ключового гравця – Кріштіану Роналду – вже на 25-ій хвилині.

Утім, навіть без нього португальцям вдалося перемогти. Єдиний гол у другому екстра-таймі забив Едер Лопеш. Підсумковий рахунок на табло – 1:0.

Примітно, що португальці виграли Євро вперше у своїй історії.

На трибунах вирував шквал емоцій. Французи не могли стримати сліз через поразку своєї команди, а португальці шаленіли від радощів. Утім, не обійшлося без сутичок. Поліція застосувала сльозогінний газ і кийки для розгону фанів, які зібралися на головному проспекті Парижа — Єлисейських полях після невдалого для Франції фіналу чемпіонату Європи з футболу. Загалом близько 40 осіб було затримано.