Невдачі українських боксерів

Спорт 29 жовтня, 2007, 12:39 280
У перші дні чемпіонату світу з боксу турнір покинули відразу п'ятеро українців, і, таким чином, не змогли здобути олімпійських ліцензій.

Поєдинок ЧС з боксу
Фрагмент одного з поєдинків чемпіонату світу з боксу.
У Чикаго (США) за участю 700 спортсменів з 120 країн продовжується чемпіонат світу з боксу, на якому крім комплектів нагород розігруються путівки на пекінську Олімпіаду-2008.

На жаль, вже п'ятеро з 11 українських боксерів, що приймають участь в чемпіонаті, вже залишили турнір.

У ваговій категорії до 51 кг Віталій Волков після стартової перемоги програв пуерториканцю Арройо, у ваговій категорії до 60 кг Олександр Ключко у другому колі несподівано поступився колумбійцю Пересу, а Андрій Лук'янчук в категорії до 64 кг виявився слабкішим за іранця Сепахванда.

Вже в першому раунді програли свої бої Олександр Стрецький (69 кг) – росіянину Баланову та лідер нашої команди маріуполець Ісмаїл Сіллах (81 кг), який у напруженому поєдинку програв американцю Крістоферу Доунсу - 25:27.

Поки що продовжують боротьбу Георгій Чигаєв (48 кг) – в 1/8 фіналу зустрінеться з поляком Мащиком, Максим Третяк (54 кг), Василь Ломаченко (57 кг) – в 1/8 фіналу битиметься з білорусом Бернадським, Сергій Дерев'янченко (75 кг), якого чекає поєдинок проти естонця Руб'юка, Денис Пояцика (91 кг) та В'ячеслав Глазков (+91 кг).

Для того, щоб гарантувати участь у Іграх-2008, спортсмен повинен дійти як мінімум до чвертьфіналу, а в двох останніх категоріях – до півфіналу.

Чемпіонат світу є першим етапом відбору на літні Ігри-2008, після чого проводитимуться континентальні відбіркові турніри. Тому при невдалому збігу обставин у Чикаго кожна збірна ще матиме можливість "добрати" олімпійські путівки.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / iPlus / К.К.