Невдале повернення Шарапової на корт

Спорт 11 жовтня, 2007, 10:42 392
У першому ж матчі після тривалої перерви, викликаною травмою плеча, Марія Шарапова зазнала поразки.

Невдалим вийшло повернення росіянки Марії Шарапової на корт після перерви, пов'язаної з травмою плеча. Вона програла в першому ж для себе матчі на тенісному турнірі "Кубок Кремля", що проходить у Москві.

В середу 10 жовтня росіянка, яка стартувала з другого кола, поступилася білоруській тенісистці Вікторії Азаренко - 6:7 (9:11), 2:6.

Перед початком "Кубка Кремля – 2007" організатори надали четвертій ракетці світу спеціальне запрошення, причому Шарапова отримала другий номер посіву.

У першій партії матчу з Азаренко росіянка за рахунку 5:3 подавала на сет, але білоруська тенісистка зробила брейк.

У результаті Азаренко зуміла виграти першу партію, а в другій мала помітну перевагу. В 1/4 фіналу білоруска зіграє з росіянкою Оленою Дементьєвою

Добре виступає в Москві українка Тетяна Перебийніс. Спочатку вона пробилась до основного турніру через кваліфікацію, а в першому колі переграла голландку Міхаелу Крайчек – 6:4, 7:5.

Тепер у поєдинку за вихід у чвертьфінал на українку очікує важкий матч проти сьомої ракетки світу американки Серени Уїльямс.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / Lenta.ru / К.К.