Невдалий початок для Гранта

Спорт 24 вересня, 2007, 10:01 287
Лондонський "Челсі" програв перший матч під керівництвом нового тренера Аврама Гранта клубу "Манчестер Юнайтед" – 0:2.

У матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги "Челсі" поступився в гостях клубу "Манчестер Юнайтед" з рахунком 0:2.

Перед початком матчу всі гравці "Челсі" обнялися і обмінялися дружніми вітаннями. Швидше за все, це була спроба покласти край чуткам про проблеми в колективі після відходу з команди Жозе Моурінью

Грі гостей часом не вистачало осмисленості, проте вони на рівних боролися з діючими чемпіонами Англії. Але на 32-й хвилині "сині" залишилися удесятьох - з поля був вилучений Мікель

А на третій доданій до першого тайму хвилині господарі поля вийшли вперед - м'яч головою забив Карлос Тевес

У другій половині зустрічі новий тренер "аристократів" Аврам Грант спробував внести перелом в хід поєдинку, провівши три заміни (першим був замінений Андрій Шевченко), проте гостроти в діях "Челсі" не додалося.

А в самій кінцівці зустрічі суддя вказав на 11-метрову позначку, угледівши в діях захисників "Челсі" порушення правив проти Луї Саа. У результаті сам же Саа і забив гол з пенальті.

Після гри Грант заявив, що в матчі було "занадто багато дивних речей", які вплинули на підсумковий результат.

"Вилучення не повинно було бути; ми повинні були відіграти дві додані (до першого тайму) хвилини, а гол вони забили на третій. Пенальті теж не було", - заявив Грант.