Невдалий старт "Дніпра" в Кубку УЄФА

Спорт 17 серпня, 2007, 10:14 342
У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА "Дніпро" на своєму полі зіграв внічию з польським "Белхатувом" – 1:1.

Стронк - Кравченко
За м'яч борються поляк Павел Стронк та українець Костянтин Кравченко (Фото - fcdnirpo.dp.ua)
Дніпропетровський "Дніпро", який напрочуд вдало стартував у чемпіонаті України, із протилежністю до навпаки розпочав свою єврокубкову кампанію.

У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА "Дніпро" у Дніпропетровську зіграв унічию 1:1 із маловідомим польським клубом ГКС "Белхатув".

Навіть незважаючи на те, що підопічні Олега Протасова виглядали краще своїх суперників, це їм не допомогло у кінцевому результаті.

Узявши спритний старт, "Дніпро" втратив кілька реальних нагод забити. Так вже в першому таймі мав забивати Воробей, якому видав точний пас Назаренко, але екс-форвард "Шахтаря", увійшовши у штрафну, пробив з 11 метрів повз ворота.

"Дніпро" - "Белхатув"
Фрагмент поєдинку "Дніпра" з "Булхатувом" (Фото - fcdnipro.dp.ua)
На 18-й хвилині перша ж атака гостей завершилася голом у ворота "Дніпра". Після подачі кутового Маріуш Уєк вистрибнув вище захисників дніпропетровської команди й ударом головою у кут воріт Кернозенка відкрив рахунок у грі.

Після пропущеного гола "Дніпро" чомусь зупинився, і в атаці в "Дніпра" мало що виходило. На 34-й хвилині небезпечно пробивав головою Самодін, але трохи вище воріт.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Поляки закрилися в захисті й інколи контратакували. На 64-й хвилині Врубель із 7 метрів пробивав "ножицями" і на щастя повз ворота. "Дніпро" ж в атаці був малоефективним. Їх удари або ж приходилися у захисників, або ж залітали повз ворота.

Назаренко
Сергій Назаренко зрівняв рахунок на 79-й хвилині матчу (Фото - fcdnipro.dp.ua)
В останні 15 хвилин "Дніпро" пішов на штурм воріт польської команди і, нарешті, забив. На 79-й хвилині молодий Льопа навісив у штрафну, де Сергій Назаренко був першим на м`ячі і пробив у кут воріт, і хоча воротар зреагував на удар, але не зумів зупинити "смугастого", який закотився за лінію воріт.

На останніх хвилинах небезпечно пробивав по воротам поляків Кравченко, але голкіпер гостей відвів небезпеку від своїх воріт.

За два тижні "Дніпро" поїде до Белхатува доводити свою спроможність не закінчити єврокубковий сезон тільки но його розпочавши.

Спорт 17 серпня, 2007, 00:00