Німці, англійці та італійці невдало стартували у Лізі Європи (відео)

"Ренн" розгромив грузинський "Металург"© AFP
Спорт 29 липня, 2011, 12:41 1477
"Атлетико" і "Ренн" розпочали єврокампанію з перемог, тоді як "Фулхем", "Палермо" і "Майнц" стартували з нічиїх.

У третьому кваліфай-раунді Ліги Європи в боротьбу вступили команди з топ-п'ятірки європейських чемпіонатів. І у перших же матчах за їх участю зафіксовано декілька несподіваних результатів.

Лиш французький "Ренн" може почувати себе спокійно перед повторним матчем. Французи оформили чудову перевагу над грузинським "Металургом" з Руставі, розгромивши суперника на їхньому полі з рахунком 5:2.

По дублю оформили Букарі та Пітройпа, ще один гол забив Фере. Грузини спромоглися двічі вразити ворота гостей - відзначилися Лаша Джапарідзе і Лука Размадзе.

Іспанський "Атлетико" здолав норвезький "Стрьомсгодсет" з рахунком 2:1. За іспанців дублем відзначився Хосе Антоніо Рейєс, а норвежці забили важливий виїзний гол під завісу матчу. Це вдалося Ойвінду Сторфлору.

Італійський "Палермо" зумів врятуватися у матчі зі швейцарським "Туном", зрівнявши рахунок на другій компенсованій хвилині зустрічі - 2:2. Рахунок у поєдинку відкрив Бенджамін Люті. Через сім хвилин Йосип Ілічіч відновив рівновагу. У другому таймі гості вдруге вийшли вперед зусиллями Марка Шнайдера. Але сенсація не відбулася завдяки Мікколі.

Німецькому "Майнцу" не вдалося відзначитися яскравим дебютом на євроарені. Команда Томаса Тухеля не змогла втримати перевагу у домашньому матчі проти румунського "Газ-Метана" – 1:1. Ніко Бунгерт вивів німці вперед на 31-й хвилині матчу. Однак гості відповіли голом Таєру Бавабу.

У Хорватії фіналіст Ліги Європи-2009/10 лондонський "Фулхем" розійшовся миром з місцевим "Сплітом" - 0:0. Причому, хорвати нанесли більше ударів по воротах, ніж англійці.

Повторні поєдинки, в яких і вирішиться доля протистоянь, відбудуться 4 серпня.

Нагадаємо, що на цьому етапі Україна представлена двома командами. Львівські "Карпати" легко розібралися із ірандським "Сент-Патріксом", а полтавська "Ворскла" з миром відпустила додому іншого представника Ірландії "Слайго Роверс".

"Ворсклі" не вдалося обіграти ірландців у Лізі Європи (відео)