Німеччина - Греція - 4:2. Кінець казки

Збірна Німеччини у найрезультативнішому матчі Євро-2012 перемогла Грецію.

Німецькі вболівальники розгорнули прапор перед матчем / Фото: zczuba.pl
Польське місто Гданьск і збірна Греції попрощалися з Євро-2012. У 1/4 фіналу елліни зазнали поразки від Німеччини з рахунком 2:4.

НІМЕЧЧИНА - ГРЕЦІЯ - 4:2. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший тайм пройшов під акомпанемент атак німців. Але більше півгодини греки зберігали свої ворота "на замку".

Проте німцям таки вдалося забити до перерви. Своє вагоме слово сказав захисник Філіпп Лам, завдавши точний удар з-за меж штрафного майданчика.

НІМЕЧЧИНА - ГРЕЦІЯ - 4:2. ВІДЕО МАТЧУ

Другий тайм німці почали дуже самовневнено, за що й поплатилися. На 55-й хвилині рахунок зрівняв Георгіос Самарас.

Лиш після пропущеного голу німці додали і доволі швидко відновили статус-кво. Забив Хедіра.

Згодом Мірослав Клозе і Марко Ройс "добили" греків.

Останнє слово було за греками. На 89-й хвилині Салпінгідіс реалізував перший пенальті на Євро-2012. Греки не забили перший пенальті чемпіонату, вони ж забили другий 11-метровий на турнірі.

А Німеччина у півфінальному матчі, що відбудеться 28 червня, зіграє з переможцем матчу Англія - Італія.

НІМЕЧЧИНА - ГРЕЦІЯ - 4:2. ХРОНОЛОГІЯ МАТЧУ (+ відео голів)