Німеччина в напруженому поєдинку обіграла Італію та вийшла до півфіналу Євро-2016

Озіл забив перший м'яч у матчі / Фото: Reuters

За путівку до фіналу німці зіграють з переможцем пари Франція - Ісландія.

У Бордо відбувся третій поєдинок чвертьфіналу Євро-2016.

Німеччина на стадіоні "Стад-де-Бордо" обіграла Італію з рахунком 1:1 (6:5 по пенальті).

НІМЕЧЧИНА - ІТАЛІЯ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший м'яч у поєдинку провів Месут Озіл на 65-й хвилині. Маріо Гомес почав атаку на лівому фланзі, добіг до штрафного суперника і віддав прихований пас на Йонаса Хектора, останній вирізав далі на Озіла, який сповна скористався такою можливістю.

Зрівняти рахунок італійцям вдалося на 78-й хвилині. У своїй штрафній рукою зіграв Жером Боатенг, після чого пенальті реалізував Леонардо Бонуччі.

Рахунок 1:1 протримався до кінця основного часу матчу, тому команди продовжили визначати найсильнішого в екстратаймах. У додаткових таймах цього зробити також не вдалося і матч плавно перейшов до "лотереї".

Перемогу в післяматчевих пенальті здобула Німеччина з рахунком 6:5.

У півфіналі турніру вона зіграє з переможцем пари Франція - Ісландія.