Німець не допоміг "Металургу" у матчі з "Динамо"

Динамівці здобули вольову перемогу© ФК "Динамо"
Спорт 15 березня, 2009, 19:12 1547
"Динамо" здобуло п'яту поспіль перемогу в чемпіонаті України! Поступаючись в Запоріжжі після першого тайму, "Динамо" повністю переграло Металург у другому.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 20-й тур

Запоріжжя. "Славутич-Арена"
Арбітр: Флоріан Майєр (Німеччина)

"Металург" Запоріжжя - "Динамо" (Київ) - 1:3 (1:0)

"Металург": Жук, Тігорев, Перішіч, Невмивака, Польовий (Воробей, 85), Пісоцкій, годин, Вернидуб, Кривцов, Сілюк (Каськів, 90), Калонас (Чіді Алозіє, 56)
"Динамо": Богуш, Бетао Амансіо, Вукоєвіч, Сабліч, Алієв, Бангура (Нінкович, 46), Єрьоменко, Гусєв (Корреа, 61), Мілевський, Несмачний (Кравець, 46), Ель Каддурі

Голи: Годін, 3 - 1:0, Нінкович, 60 - 1:1, Мілевський, 70 - 1:2, Корреа, 75 - 1:3
Попередження: Пісоцький, 19, Жук, 57 - Єрьоменко, 25, Ель Каддурі, 88

Запорізький "Металург" приймав лідера чемпіонату, "Динамо". Матч обслуговувала суддывська бригада з Німеччини. Головний арбітр - Флоріан Майєр.

Господарі не стали відкладати справу в дальній ящик і з перших хвилин обрушили ряд атак на ворота суперника. Динамівці такого явно не очікували і на третій хвилині пропустили. Швидкісний випад провели футболісти "Металурга", м'яч дістався Годіну, який від душі зарядив по воротах метрів з тридцяти. Удар вийшов видовищним, м'яч поцілив точнісінько в "дев'ятку". Підопічні Сьоміна побігли відіграватися. Через хвилин двадцять після пропущеного гола вони змогли створити перший непоганий момент. Мілевський зумів на замаху обдурити двох захисників і з лінії карного майданчика пробив точно в дальній кут воріт. Жук в шикарному стрибку зумів перевести м'яч на кутовий.

Ближче до середини першого тайму запорожці мали чудову можливість зловити суперника на контратаці. Сілюк підхопив м'яч на фланзі, увірвався на всіх парах в карний майданчик і завдав удар в дальній кут воріт, м'яч ледь не зламав штангу. Богуш в цьому епізоді виступав у ролі статиста. Після цього динамівці стали акуратніше вести атакуючі дії і постійно озиралися назад. Приблизно за десять хвилин до кінця першого тайму Алієв упустив відмінну можливість зрівняти рахунок у матчі. Щільний постріл по воротах, м'яч підступно стрибав по газону, але Жук ногами зумів парирувати удар.

Юрій Павлович у перерві провів ряд замін і це пішло на користь. На 60-й хвилині матчу Нінкович, який з'явився після перерви, зумів забити гол. Мілевський зробив ривок по флангу і видав передачу врозріз на хід Нінковича, який і відправив м'яч у сітку воріт запорізького клубу. Після забитого голу ініціатива повністю перейшла до рук динамівців. На семидесяті хвилині Мілевський вивів киян вперед. Кравець пройшов по флангу, ввійшов в карний майданчик і віддав передачу на Мілевського, який влучним ударом пробив оборону господарів.

Однак ще був не кінець. Мілевський знову прийняв участь в атаці своєї команди, зробив передачу на хід Корреа, який завдав точний і сильний удар в дальній кут воріт. Кидок Жука ніякої користі не приніс. Фінальний свисток німецького арбітра Флоріана Майєра зафіксував впевнену перемогу динамівців.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.