НОК вшанував спортивних героїнь вересня

Ганна Різатдінова та Ірина Блохіна отримали грошові премію та дипломи.

Національний олімпійський комітет України вшанував найкращих спортсменів вересня.

Ними стали Ганна Різатдінова та Ірина Блохіна.

Обидві стали героїнями змагань неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики "Aeon Сup-2016", що відбувся в Токіо.

У столиці Японії Ганна Різатдінова посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д'яченко піднялись на 3 сходинку п'єдесталу у командній першості.

Під час нагородження Сергій Бубка відзначив роботу всього тренерського колективу різних поколінь школи Дерюгіних – Альбіни Миколаївни, Ірини Іванівни і Ірини Блохіної, яка й стала найкращим тренером вересня.

Зазначимо, що найкращий спортсмен місяця визначається Національним олімпійським комітетом з 2005 року.

Нагадаємо, що НОК раніше висловився проти зміни громадянств українських спортсменів.