Норвежки стали чемпіонками Європи з гандболу

Спорт 15 грудня, 2008, 15:23 466
Українські гандболістки не потрапили до числа призерів чемпіонату Європи, що завершився у македонському Скоп'є.

Про чергову перемогу норвезьких гандболісток на чемпіонаті Європи - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Гандболістки збірної Норвегії виграли чемпіонат Європи. У фінальному матчі скандинавська дружина виявилася набагато сильнішою за своїх суперниць з Іспанії – 34:21 (13:12).

На початку першої половини зустрічі іспанки ні в чому не поступалися норвезькій команді і навіть вели у рахунку. Проте ближче до перерви чинні чемпіонки Олімпіади і Європи перехопили ініціативу, а в другому таймі остаточно зламали опір іспанок, довівши справу до розгрому.

Таким чином, збірна Норвегії стала 4-разовим переможцем континентальної першості, причому вони стали кращими втретє раз поспіль. На попередній першості Європи два роки тому перемогу також святкувала норвезька команда, що обіграла у фіналі росіянок.

Цього разу у команди Росії "бронза" – в поєдинку за 3-е місце вона обіграла збірну Німеччини з рахунком 24:21 (17:11). У грі за 5-е місце збірна Румунії у додатковий час виявилася сильнішою за хорваток - 36:33 (17:15, 29:29).

Нагадаємо, що українська команда посіла у півфінальному раунді 5-е місце в групі і не вийшла до ігор серії плей-офф.

На початку червня майбутнього року у матчах за вихід до фінальної частини чемпіонату світу-2009 українська збірна зустрінеться з командою Голландії.