Нова Зеландія - єдина непереможна збірна чемпіонату світу

Футболісти збірної Нової Зеландії© AFP
Спорт 12 липня, 2010, 12:48 1594
Представники Океанії завершили внічию всі три матчі на груповому етапі.

Єдиною командою, якій вдалося уникнути гіркоти поразки на чемпіонаті світу в ПАР, стала команда Нової Зеландії.

Представники Океанії завершили внічию всі три матчі на груповому етапі, але не зуміли пробитися в плей-офф Мундіалю.

У першій грі зі Словаччиною новозеландці врятувалися на останній хвилині (1:1). У другому турі "ківі" створили чи не найбільшу сенсацію чемпіонату, зігравши внічию з Італією (1:1). Нарешті, у третьому турі новозеландці зіграли в нульову нічию з Парагваєм, причому на останніх хвилинах гри вони були близькі до голу, якій міг вивести "ківі" у плей-офф.

Нагадаємо, що африканський Мундіаль виграла Іспанія. Піренейці розпочали чемпіонат з поразки від Швейцарії, але після цього виграли шість матчів.

Ікер Касільяс закінчив інтерв'ю палким поцілунком (відео)