Новачок "Карпат" приніс львів'янам нічию у першому матчі сезону

"Карпати" - "Відеотон" - 1:1© fckarpaty.lviv.ua
Спорт 22 червня, 2011, 10:13 2265
Перший спаринг "Карпат" в Австрії закінчився внічию. Гол у складі львів'ян забив потенційний новачок Леандріньо.

Львівські "Карпати" провели перший контрольний матч на тренувальному зборі в Австрії. "Біло-зелені" зіграли внічию з угорським "Відеотоном".

"Відеотон" і справді пристойний суперник, але якби на поле вийшли усі найсильніші карпатівці навіть не в найкращих кондиціях, можна було б не сумніватися, що вони переможуть. Однак зараз результат не такий важливий, куди важливіше привести гравців до відповідного рівня готовності.

За звичкою карпатівці захопили ініціативу з перших хвилин і спробували провести кілька атак. Одна з таких могла закінчитися й голом, але кіпер угорців вчасно зіграв на виході, після того, як оборонець віддав йому занадто слабку передачу. З флангів угорського чемпіона тиснули Кополовець та Лукас. Іспанцю постійно допомагав молодий Степан Гірський, який часто відкривався для передач. Однак довести свої атаки бодай до одного пристойного удару "зелено-білі" не могли.

Правда, в одному з моментів, Лукас підібрав м’яча у центрі поля, прошов до самого штрафного і віддав на Кополовця. Михайло п’ятою повернув круглого іспанцю, але в того досить грубо влетів оборонець суперника. Відбувалося все це у штрафному майданчику, тому суддя мав призначати пенальті. Однак він показав на кутовий, вважаючи, що все було в межах правил.

Іноді відчувалося, що карпатівці ще не так добре відчувають один одного, хоча не помітити їхнього старання було важко.

Угорці до перерви були більш гострішими за карпатівців. Як наслідок – три небезпечні удари по воротах Тлумака. У цих моментах, та й у інших теж, ветеран команди діяв впевнено та надійно, інколи йшов на ризик, коли доводилося кидатися супернику в ноги.

На другий тайм Олег Кононов випустив кількох досвідченіших гравців. Сподобався, зокрема, Сергій Зеньов, який кілька разів пролетів правим флангом не гірше за мотоциклістів. Після виходу на поле Худоб’яка і Ткачука спокійніше стало у центрі поля.

Досить непогано себе проявив Леандріньо, який наразі перебуває на оглядинах. Єдине, що йому бракувало – це взаєморозуміння з партнерами. Хоча, Ігор Худоб’як цей недолік виправив. Капітан обігрався з Гудимою у центрі поля, втік від групи переслідування і віддав бразильцю тонкий пас на хід. Той увірвався до штрафного і з досить гострого кута пробив повз голкіпера – 1:0.

Перевага в рахунку була не довгою. Після кросу від оборонців, за м’яча намагався зачепитися Ґреґор Балажіц, але робив він це доволі інертно. Відповідно, агресивніший гравець "Відеотона" продавив його і обіграв Богатінова, який кинувся на перехоплення. Після цього йому вже нічого не залишалося, як закотити м’яча у порожні ворота.

Зрівнявши рахунок, угорці відійшли назад і практично не атакували, зосередивши усі сили на обороні. Карпатівці ще кілька разів загрожували супернику, але до реальної небезпеки справа не доходила. Тож перший спаринг "Карпат" в Австрії закінчився внічию і дав тренерам нової інформації для роздумів.

Товариський матч

КАРПАТИ (Львів, Україна) - ВІДЕОТОН (Угорщина) - 1:1

Карпати (1-й тайм): Тлумак, Гірський, Мілошевіч, Борха, Ощипко, Озарків, Ґодвін, Кополовець, Ґурулі, Лукас, Куртіші

(2-й тайм): Богатінов, Борха (Балажіц, 62), Мілошевіч (Зеньов, 67), Петрівський, Ощипко (Федецький, 62), Бідловський, Ткачук, Худоб’як (Гордійчук, 67), Кожанов (Тістик, 67), Гудима (Омельченко, 67), Леандріньо

1:0 Леандріньо, 61
1:1 Васьєвіч, 65

"Динамо" почало сезон з мінімальної перемоги (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Карпати" / А.Р.