Нові медалі українців в Тисовці

Спорт 17 серпня, 2007, 17:46 331
Після другого дня літнього чемпіонату Європи з біатлону в української команди 9 медалей, з яких 4 - золоті.

Літній біатлон
Один з учасників змагань літнього чемпіонату світу з біатлону у Тисовці під час стрільби (Фото - biathlon.com.ua)
Сьогодні на чемпіонаті Європи з літнього біатлону, що триває в Тисовці, спортсмени розігрували 4 комплекти нагород в гонках з масовим стартом з чотирма вогневими рубежами.

До повного комплекту медалей, які українці вибороли в перший змагальний день у спринті, додалися ще 6 нагород. Відтак в активі наших біатлоністів 9 медалей - 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові.

Друге “золото” континентальної першості серед юнаків виборов Андрій Возняк (24:40.7, 4 промахи). Цікаво, що п’єдестал цієї гонки стовідсотково повторив досягнення біатлоністів під час вчорашньої спринтерської гонки – друге та третє місця посіли росіяни Максим Адієв (24:55.1, 6 промахів) та Рінат Гілазов (25:14.5, 7 промахів).

Золоту медаль у жіночому мас-старті здобула Світлана Крікончук (24:38.9, 4 промахи), а її колега по збірній Людмила Писаренко (25:13.6, 5 промахів) фінішувала третьою. “Срібло” на цій дистанції у росіянки Наталії Соловйової (25:01.2, 8 промахів).

Порадували і юніорки. Наші дівчата Валентина Семеренко (25:30.9, 3 промахи) та Юлія Капуста (25:47.3, 5 промахів) стали володарками “золота” й “бронзи”.

На жаль, не зміг втримати свою перевагу після четвертої стрільби Олександр Біланенко (24:15.6, 4 помахи), у підсумку поступившись росіянину Олексію Ковязіну (24:03.8, 3 промахи). Третє місце в іншого росіянина Івана Богданова (24:21.3, 6 промахів).

Завтра змішаними естафетами та урочистою церемонією закриття фінішує чемпіонат Європи з літнього біатлону.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами НОК України / К.К.