Новий світовий рекорд на стометрівці!

Спорт 10 вересня, 2007, 11:41 287
Спринтер з Ямайки Асафа Пауелл на змаганнях в італійському Рієті встановив новий світовий рекорд в бігу на 100 метрів – 9,74 сек.

Рекорд Асафи Пауелла
Асафа Пауелл встановив новий світовий рекорд у найпрестижнішій біговій дисципліні легкої атлетики - стометрівці - 9,74 секунди.
В неділю на змаганнях "Гран-прі" в італійському місті Рієті Асафа Пауелл у кваліфікаційному забігу показав результат 9,74 секунди. Колишній рекорд - 9,77 секунди - також належав ямайському спортсмену.

Пауелл встановив його в 2005 році, а наступного року на змаганнях "Гран-прі" у Великобританії повторив його.

"Ось що виходить, коли я починаю уважно слухати свого тренера!" - сказав герой дня відразу після свого фінішу.

До слова, на повторі забігу помітно, що метрів за п'ять до фінішу Асафа, зрозумівши, що перемога у нього в кишені, практично перестав бігти! Яким би виявився результат, якби ямайцю не було властиво піжонство, залишається тільки гадати.

Також слід помітити, що рекордсмену світу небагато допоміг попутний вітер (+1,7 м/с).

Що стосується підсумку виступу Пауелла в італійському місті, то ямайський бігун без проблем добився перемоги, пробігши фінал за 9,78 секунди. Другим став норвежець Джейсума Сайді Ндуре (10,07), третім - Кім Коллінз з Сейнт-Кітс і Невіс (10,14).

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу в Осаці Пауелл зумів посісти лише третє місце, а переміг тоді американець Тайсон Гей, який не приїхав у Рієті.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Сегодня / К.К.