"Оболонь" перемогла дворазового чемпіона Росії

"Оболонь" - "Рубін" - 2:1© rubin-kazan.ru
Спорт 20 січня, 2011, 12:15 1736 2
Столична "Оболонь" з рахунком 2:1 перемогла брознового призера і дворазового чемпіона Росії "Рубін".

Київська "Оболонь" у своєму другому товариському матчі в Туреччині здобула перемогу над дворазовим чемпіоном Росії казанським "Рубіном". Гра завершилась з рахунком 2:1.

Росіяни відкрили рахунок на 26-й хвилині. Арбітр призначив пенальті за порушення правил у штрафному майданчику киян і Гекденіз Караденіз розвів воротаря і м'яч по різних кутах.

На 40-й хвилині Котенко небезпечно виходив до воріт "Рубіна", але не забив. Але через дві хвилини після навісу з правого флангу форвард "пивоварів" Сибіряков отримав м'яч на межі офсайду і розпечатав ворота "Рубіна".

З перших хвилин другого тайму ініціативою заволоділи росіяни, однак гол забили українці. "Пивовари" підловили суперника на помилці в центрі поля, Шевчук втік на побачення з Рижиковим і переграв голкіпера.

На 87-й хвилині арбітр вилучив з поля Рижикова за гру рукою за межами штрафного майданчика. Але за домовленістю команд, вилученого воротаря замінив його колега Леонід Мусін.

У підсумку 2:1 - перемога 10-ї команди України над бронзовим призером чемпіонату Росії-2010.

Товариський матч

"Оболонь" Київ - "Рубін" Казань - 2:1

Оболонь: Рибка, Ільків, Лозінський (Родіна, 74), Пластун, Сапай, Путраш, Лупашко (Кучеренко, 46), Сібіряков (Панас, 46 (Кутас, 83)), Худзік (Бондаренко, 88), Котенко (Кутас, 74), Мандзюк (Шевчук, 46)

Рубін: 1 тайм: Рижиков, Ансалді, Бокетті, Лаша, Антонюк, Кисляк, Баляйкін, Натхо, Караденіз, Касаєв, Мєдвєдєв