"Оболонь" перемогла і увійшла в єврокубкову зону

"Оболонь" вийшла на 5-те місце© turnir.com.ua
Спорт 20 серпня, 2010, 23:45 1678
Після перемоги в Запоріжжі над "Металургом" столична "Оболонь" обіграла "Зорю".

7 тур Прем'єр-ліги стартував у Києві. "Оболонь" з рахунком 1:0 перемогла луганську "Зорю". Для киян це друга перемога поспіль - у минулому турі "пивовари" здолали у Запоріжжі "Металург".

У першому таймі "пивовари" володіли невеликою перевагою і забили гол на 40-й хвилині. Панас класним ударом відправив м'яч у ближній кут воріт Мартищука після ефектної передачі п'ятою у виконанні Мандзюка.

Другий тайм почався на низьких швидкостях. До середини тайму гості збільшили темп і на 68-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Захисник "пивоварів" Кутас не за правилами притримав руками Віценця у власному карному майданчику і Юрій Можаровський показав на 11 метрів. Пенальті взявся виконувати Полянський і відправив м'яч у правий кут. Рибка пригнув туди ж і відбив удар.

В кінці гри "Оболонь" могла подвоїти перевагу, але не реалізувала кілька перспективних контратак. Тим не менше, "пивовари" піднялись на 5-ту сходинку в турнірній таблиці, яка дає путівку у Лігу Європи.

Нагадаємо, що з "Металіста" і "Карпат" знято по 9 очок, тому команди перемістились з топ-групи на 15 і 16 місця.