"Оболонь" розійшлася миром з донеччанами

"Оболонь" набрала чергове очко© fc.obolon.ua
Спорт 13 листопада, 2010, 13:23 1819
Донецький "Металург" вже без Ніколая Костова перервав 5-матчеву програшну серію у грі зі столичною "Оболонню".

17-й тур Прем'єр-ліги розпочався матчем у Києві, і його результат став позитивним здобутком як для "Оболоні", так і для донецького "Металурга".

Гості прибули до столиці без Ніколая Костова, який ще перед матчем вдруге подав у відставку. Керівництво клубу прийняло прохання болгарина. І донеччани змогли перервати 5-матчеву програшну серію.

"Оболонь" також зробила певне зрушення порівняно з матчами першого кола. Тоді «пивовари» після матчів з "Динамо" та "Шахтарем" винятково програвали; тепер підопічні Сергія Ковальця не поступились сусідам по турнірній таблиці.

Кияни досить швидко відкрили рахунок. Другий матч поспіль порушення правил з боку Айоделе Аделея призводять до пенальті у ворота донецької команди. В "Оболоні" 11-метровий заробив Олександр Мандзюк, а виконав Сергій Кучеренко.

Повівши у рахунку, господарі дозволили заволодіти ініціативою "Металургу". Спочатку Велізар Дімітров після виходу сам на сам пробив у ближню стійку. Перевага донеччан далася взнаки перед перервою, коли на навіс з лівого флангу Шини високий Мусавенкосі Мгуні зреагував краще за двох захисників та голкіпера "Оболоні" − 1:1.

Друга половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі з невеликою кількістю помилок захисту та нульовим відсотком реалізації нечастих гольових нагод. Останні хвилини дещо активніше провели кияни, однак вдруге поспіль на власній арені здолати донеччан не зуміли.