"Оболонь" вирвала нічию в дербі з "Динамо"

"Оболонь" - "Динамо" - 2:2© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 9 липня, 2010, 21:56 3265 6
Програючи після першого тайму з рахунком 0:2, "пивовари" відповіді двома влучними пострілами у другому таймі.

Справжня сенсація трапилась у першому турі Прем'єр-ліги у столичному дербі "Оболонь" - "Динамо". Господарі, програючи після першого тайму з рахунком 0:2, зуміли зіграти в нічию.

На поле не вийшов жоден з новачків "Динамо". Факундо Бертольо залишився в запасі, а Горан Попов ще відновлюється після травми, отриманої в одному з товариських матчів.

Гра почалася на повільних швидкостях і в перші півгодини матчу не було нічого цікавого.

А на 36-й хвилині рахунок відкрив Андрій Шевченко. Капітан "Динамо", отримавши м'яч на лівому фланзі, змістився трохи в центр і блискучим ударом під поперечину направив м'яч в сітку. І майже відразу у ворота "Оболоні" влетів другий м'яч. Шевченко закинув м'яч у карний майданчик на хід Маграо, Жерсон головою блискуче скинув м'яч трохи назад, і Ярмоленко з декількох метрів просто увігнав м'яч в сітку.

Здалося, що "пивовари" приречені на невдачу. Однак другий тайм показав, що це не так.

На 60-й хвилині після навісу з глибини Бойко вийшов з воріт, спробував вибити м'яч, але просто не потрапив по ньому. Олександр Мандзюк опинився першим на підборі і спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Вже в компенсований час господарі зрівняли рахунок. Після подачі зі штрафного м'яч опинився у Мандзюка, і нападаючий з розвороту пробив повз Бойко. Захист "Динамо", ймовірно, подумки був вже в роздягальні.

А що ж "Динамо"? У другому таймі кияни не створили по-справжньому цікавих моментів біля воріт суперника, а тому такий рахунок є цілком справедливим. Кияни не награли на перемогу.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 1 тур

Київ. "Оболонь-Арена"
Головний арбітр: Михайло Родіоненко (Луганськ)

ОБОЛОНЬ Київ - ДИНАМО Київ - 2:2

Оболонь: 12. Остапенко, 77. Кутас, 32. Пластун, 7. Лозинський, 4. Сапай, 14. Слюсар, 15. Лупашко, 8. Сібіряков, 27. Худзик, 25. Мазуренко - кап, 5. О.Мандзюк

Динамо: 71. Бойко, 2. Даніло Сілва, 5. Вукоєвич, 7. Шевченко - кап, 9. Ярмоленко, 10. Мілевський, 17. Михалик, 19. Гармаш, 21. Маграо, 23. Єрьоменко, 44. Алмейда

Фоли: 18 - 18

Капітани команд: чемпіоном України буде "Шахтар"

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 6
  • Goldik Goldik 9 липня, 22:35 Згоден 2 Не згоден 1 УЖАС!!!! неожидал)))))) Динамо с каждым годом хуже и хуже играет)))Куда Суркис смотрит непонятно нада минять тренера на англичанина))) Шева конечно прибавил хорошо)))) Ну а Газаева убрать нада, куда там рыпатся в Лигу чемпионов))) Понакуплял игроков и чуствую пойдут они в аренду как Гильерма,,,,,,,,,,,,,,,, ПОЗОРРРРРРРР ГАЗАЕВУ відповісти цитувати Дякуємоспам